2018 Bestuur

 

Bestuur TV de Boekhorst

Het Bestuur van T.V. de Boekhorst bestaat uit de volgende personen:

 

Voorzitter                                                                                          

Ben Geerlings

voorzitter@tvdeboekhorst.nl

Penningmeester

Gerard Braun

penningmeester@tvdeboekhorst.nl

Secretaris

Angèle van Duin en Fokelien Elgersma

secretaris@tvdeboekhorst.nl

Wedstrijd- en Technische Commissie

Frits Teuling

wedstrijd@tvdeboekhorst.nl

Evenementencommissie

Lisette Immerzeel

evenementen@tvdeboekhorst.nl

Sponsorcommissie

Frank Uittenbogaard

sponsorcommissie@tvdeboekhorstbestuur.nl

Parkbeheer

John van Denzen

parkbeheer@tvdeboekhorst.nl

Seniorencommissie

Jan Slingerland

seniorenplus@tvdeboekhorst.nl

Jeugdcommissie

Leonie Hogervorst

boekhorstjeugd@gmail.com