Competitie

« Terug

KNLTB Najaarscompetitie 2017

2839 Zaterdag Hele dag 4e klasse Dames dubbel 17+

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1T.V. Vogelenzang 1761023
2T.C. De Kikkers 4743022
3T.V. De Gevers 8732217
4Oegstgeester LTC 15731315
5Haarlemsche Lawn Tennis Club 1740315
6T.V. De Boekhorst 2723214
7LTV De Merenwijk 570163
8T.C. Ouderkerk aan de Amstel 570163
zaterdag 16 september 2017
09:00Oegstgeester LTC 15-Haarlemsche Lawn Tennis Club 14 - 0GravelPlusInhaaldatum: 00:00
09:30T.V. De Gevers 8-T.V. De Boekhorst 22 - 2GravelInhaaldatum: 00:00
11:00T.C. De Kikkers 4-LTV De Merenwijk 54 - 0Gravel
12:30T.V. Vogelenzang 1-T.C. Ouderkerk aan de Amstel 54 - 0GravelInhaaldatum: 00:00
Consumpties kunnen met de pin worden afgerekend
zaterdag 23 september 2017
09:00Haarlemsche Lawn Tennis Club 1-T.V. De Gevers 83 - 1Smashcourt
ingang via KHFC, Emauslaan
13:00T.V. De Boekhorst 2-Oegstgeester LTC 152 - 2Smashcourt
13:00T.C. Ouderkerk aan de Amstel 5-T.C. De Kikkers 40 - 4Gravel
Er is alleen PIN mogelijk!
13:30LTV De Merenwijk 5-T.V. Vogelenzang 10 - 4Gravel
zaterdag 30 september 2017
09:00Oegstgeester LTC 15-LTV De Merenwijk 54 - 0GravelPlus
11:00T.C. De Kikkers 4-Haarlemsche Lawn Tennis Club 14 - 0Gravel
12:30T.V. Vogelenzang 1-T.V. De Boekhorst 24 - 0Gravel
Consumpties kunnen met de pin worden afgerekend
13:00T.V. De Gevers 8-T.C. Ouderkerk aan de Amstel 54 - 0Gravel
zaterdag 7 oktober 2017
10:00T.C. Ouderkerk aan de Amstel 5-Oegstgeester LTC 151 - 3GravelInhaaldatum: 00:00
Er is alleen PIN mogelijk!
12:30Haarlemsche Lawn Tennis Club 1-T.V. Vogelenzang 11 - 3Smashcourt
ingang via KHFC, Emauslaan
13:00T.V. De Boekhorst 2-T.C. De Kikkers 42 - 2Gravel
13:30LTV De Merenwijk 5-T.V. De Gevers 80 - 4Gravel
zaterdag 14 oktober 2017
11:00Haarlemsche Lawn Tennis Club 1-T.V. De Boekhorst 23 - 1Smashcourt
ingang via KHFC, Emauslaan
12:30T.V. Vogelenzang 1-T.C. De Kikkers 42 - 2Gravel
Consumpties kunnen met de pin worden afgerekend
14:00T.C. Ouderkerk aan de Amstel 5-LTV De Merenwijk 52 - 2Gravel
Er is alleen PIN mogelijk!
15:00Oegstgeester LTC 15-T.V. De Gevers 81 - 3GravelPlus
zaterdag 21 oktober 2017
09:30T.V. De Boekhorst 2-T.C. Ouderkerk aan de Amstel 54 - 0Smashcourt
10:00LTV De Merenwijk 5-Haarlemsche Lawn Tennis Club 10 - 4Gravel
10:00T.C. De Kikkers 4-Oegstgeester LTC 154 - 0Gravel
13:00T.V. De Gevers 8-T.V. Vogelenzang 11 - 3Gravel
In week 42 worden in het weekend van vrijdag 20 oktober 20:00 uur tot maandag 23 oktober 05:00 uur de laatste werkzaamheden aan de turborotonde bij de Nagelburg in Voorhout verricht. Tijdens dit weekend is de N444 vanaf het Teylingen College (KTS) tot aan de Sportlaan afgesloten voor autoverkeer. Hiermee zijn de aansluitende wegen Herenstraat, Rijnsburgerweg voor het autoverkeer bij de Nagelbrug afgesloten. Tijdens de weekendafsluiting kan het doorgaande autoverkeer omrijden via de route A44, N2
zaterdag 28 oktober 2017
09:00Haarlemsche Lawn Tennis Club 1-T.C. Ouderkerk aan de Amstel 54 - 0Smashcourt
ingang via KHFC, Emauslaan
10:00T.C. De Kikkers 4-T.V. De Gevers 82 - 2Gravel
12:30T.V. Vogelenzang 1-Oegstgeester LTC 153 - 1Gravel
Consumpties kunnen met de pin worden afgerekend
13:00T.V. De Boekhorst 2-LTV De Merenwijk 53 - 1Gravel