Competitie

« Terug

KNLTB Najaarscompetitie 2017

2838 Zaterdag Hele dag 4e klasse Dames dubbel 17+

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1L.T.C. Zee en Duin 1761025
2LTC de Munnik 4752022
3T.V. De Boekhorst 3741218
4LTV De Merenwijk 3730414
5Oegstgeester LTC 12721411
6T.V. De Gevers 7731310
7L.T.C. Eindenhout 470255
8T.V. Leimuiden 471063
zaterdag 16 september 2017
09:00T.V. Leimuiden 4-Oegstgeester LTC 120 - 4GravelPlus PremiumInhaaldatum: 00:00
09:30T.V. De Gevers 7-L.T.C. Zee en Duin 10 - 4GravelInhaaldatum: 00:00
10:00LTC de Munnik 4-LTV De Merenwijk 33 - 1TennisPro VisionInhaaldatum: 00:00
LTC De Munnik is een cashless vereniging. Er kan alleen via pinpas in de kantine worden afgerekend.
14:30L.T.C. Eindenhout 4-T.V. De Boekhorst 31 - 3GravelInhaaldatum: 00:00
zaterdag 23 september 2017
09:30T.V. De Boekhorst 3-LTC de Munnik 41 - 3Gravel
10:00LTV De Merenwijk 3-L.T.C. Eindenhout 43 - 1Gravel
13:30L.T.C. Zee en Duin 1-T.V. Leimuiden 44 - 0Gravel
Let op!!! Betaald parkeren! Tegen inlevering van een rijbewijs is er in het clubhuis een parkeerkaart te verkrijgen.
15:00Oegstgeester LTC 12-T.V. De Gevers 71 - 3GravelPlus
zaterdag 30 september 2017
09:30T.V. De Gevers 7-LTV De Merenwijk 33 - 1Gravel
12:30T.V. Leimuiden 4-T.V. De Boekhorst 30 - 4GravelPlus Premium
14:00LTC de Munnik 4-L.T.C. Zee en Duin 12 - 2TennisPro Vision
LTC De Munnik is een cashless vereniging. Er kan alleen via pinpas in de kantine worden afgerekend.
14:30L.T.C. Eindenhout 4-Oegstgeester LTC 120 - 4Gravel
zaterdag 7 oktober 2017
09:30T.V. De Boekhorst 3-T.V. De Gevers 74 - 0GravelInhaaldatum: 00:00
10:00LTV De Merenwijk 3-T.V. Leimuiden 44 - 0GravelInhaaldatum: 00:00
12:00Oegstgeester LTC 12-LTC de Munnik 40 - 4GravelPlusInhaaldatum: 00:00
13:30L.T.C. Zee en Duin 1-L.T.C. Eindenhout 44 - 0Gravel
Let op!!! Betaald parkeren! Tegen inlevering van een rijbewijs is er in het clubhuis een parkeerkaart te verkrijgen.
zaterdag 14 oktober 2017
09:00T.V. Leimuiden 4-T.V. De Gevers 70 - 4GravelPlus Premium
09:00Oegstgeester LTC 12-L.T.C. Zee en Duin 10 - 4GravelPlus
10:00LTC de Munnik 4-L.T.C. Eindenhout 42 - 2TennisPro Vision
LTC De Munnik is een cashless vereniging. Er kan alleen via pinpas in de kantine worden afgerekend.
10:00LTV De Merenwijk 3-T.V. De Boekhorst 30 - 4Gravel
zaterdag 21 oktober 2017
09:30T.V. De Boekhorst 3-Oegstgeester LTC 122 - 2Smashcourt
09:30T.V. De Gevers 7-LTC de Munnik 40 - 4Probounce
In week 42 worden in het weekend van vrijdag 20 oktober 20:00 uur tot maandag 23 oktober 05:00 uur de laatste werkzaamheden aan de turborotonde bij de Nagelbrug in Voorhout verricht. Tijdens dit weekend is de N444 vanaf het Teylingen College (KTS) tot aan de Sportlaan afgesloten voor autoverkeer. Hiermee zijn de aansluitende wegen Herenstraat, Rijnsburgerweg voor het autoverkeer bij de Nagelbrug afgesloten. Tijdens de weekendafsluiting kan het doorgaande autoverkeer omrijden via de route A44, N2
10:00L.T.C. Eindenhout 4-T.V. Leimuiden 41 - 3GravelInhaaldatum: 00:00
13:30L.T.C. Zee en Duin 1-LTV De Merenwijk 33 - 1Gravel
Let op!!! Betaald parkeren! Tegen inlevering van een rijbewijs is er in het clubhuis een parkeerkaart te verkrijgen.
zaterdag 28 oktober 2017
12:00Oegstgeester LTC 12-LTV De Merenwijk 30 - 4GravelPlus
13:00L.T.C. Eindenhout 4-T.V. De Gevers 7Gravel
13:30L.T.C. Zee en Duin 1-T.V. De Boekhorst 34 - 0Gravel
Let op!!! Betaald parkeren! Tegen inlevering van een rijbewijs is er in het clubhuis een parkeerkaart te verkrijgen.
14:00LTC de Munnik 4-T.V. Leimuiden 44 - 0TennisPro Vision
LTC De Munnik is een cashless vereniging. Er kan alleen via pinpas in de kantine worden afgerekend.